קפוארה התעמלות בריאותית עיצוב הגוף ג`אז היפ-הופ לחימה משולבת ג`ודו התעמלות לגיל הרך אקרובטיקה
  שם החוג : נבחרת ליגה
 מדריך החוג: אניה  ימי פעילות:
ראשון, שלישי, רביעי  שעות פעילות: 18:30 - 20:30
גילאים: בהתאם ליכולת רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : נבחרת ישראל בנים
 מדריך החוג: אמיר מוזס  ימי פעילות:
ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי  שעות פעילות: 17:00 - 20:30
גילאים: בעלי כישורים מתאימים רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : נבחרת ישראל
 מדריך החוג: שירן וקנין  ימי פעילות:
ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי  שעות פעילות: 16:00 - 21:00
גילאים: מיועד לבנות עם ניסיון באימון בענפי ההתעמלות רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בי''ס לאקרובטיקה טל
 מדריך החוג: טל דואני  ימי פעילות:
ראשון  שעות פעילות: 14:30 - 15:15
חמישי שעות פעילות: 13:45 - 14:30
גילאים: כיתות א'-ב' רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : אקרובטיקה- עתודה קטנות
 מדריך החוג: מאי + אביה  ימי פעילות:
ראשון, שני, רביעי  שעות פעילות: 16:30 - 18:00
גילאים: ע''פ יכולות רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : אקרובטיקה- עתודה צעירות
 מדריך החוג: דנה + שירן  ימי פעילות:
ראשון, שלישי, רביעי  שעות פעילות: 18:30 - 20:30
גילאים: ע''פ יכולות רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : ליגה תחרותי
 מדריך החוג: מאי + אביה  ימי פעילות:
ראשון, שני, רביעי  שעות פעילות: 18:00 - 20:00
חמישי שעות פעילות: 16:30 - 18:30
גילאים: בהתאם ליכולות רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : אקרובטיקה
 מדריך החוג: אלון כץ  ימי פעילות:
שישי  שעות פעילות: 13:00 - 14:00
גילאים: תוספת פס אקרובטיקה רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בי''ס לאקרובטיקה טל
 מדריך החוג: טל דואני  ימי פעילות:
ראשון, שני, חמישי  שעות פעילות: 15:15 - 16:15
גילאים: טרום נבחרת( באישור טל) רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בי"ס מתחילים ג'-ד'
 מדריך החוג: אלון כץ  ימי פעילות:
ראשון, רביעי  שעות פעילות: 16:45 - 17:30
גילאים: כיתות ג'-ד' רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : עתודה גדולות
 מדריך החוג: מאי + אביה  ימי פעילות:
ראשון, שני, רביעי, חמישי  שעות פעילות: 16:30 - 18:00
גילאים: בהתאם לחלוקה רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : אקרובטיקה- 8-11
 מדריך החוג: אמיר מוזס  ימי פעילות:
ראשון, שלישי  שעות פעילות: 17:00 - 18:00
גילאים: 8-11 רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : אקרובטיקה- בנים
 מדריך החוג: אמיר מוזס+  ימי פעילות:
ראשון, שלישי  שעות פעילות: 16:00 - 17:30
גילאים: גילאי 6-8 רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בי''ס לאקרובטיקה טל
 מדריך החוג: טל דואני  ימי פעילות:
שני, חמישי  שעות פעילות: 14:30 - 15:15
גילאים: ג' ומעלה רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : אקרובטיקה - מתקדמות
 מדריך החוג: דנה  ימי פעילות:
ראשון, רביעי  שעות פעילות: 17:00 - 18:30
גילאים: ע''פ יכולות רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בי'ס לאקרובטיקה א-ב
 מדריך החוג: אלון כץ  ימי פעילות:
ראשון, רביעי  שעות פעילות: 18:15 - 19:00
גילאים: א'-ב' רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בי'ס לאקרובטיקה ה'-ח'
 מדריך החוג: אלון כץ  ימי פעילות:
ראשון, רביעי  שעות פעילות: 15:45 - 16:45
גילאים: ה'-ח' נבחרת רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : בנים מתחילים 3 פעמיים
 מדריך החוג: אמיר מוזס  ימי פעילות:
שני, שלישי, חמישי  שעות פעילות: 16:00 - 17:30
גילאים: בעלי כישורים מתאימי רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
  שם החוג : טרום נבחרת בנות
 מדריך החוג: גיל קוזניץ + עמית  ימי פעילות:
שני  שעות פעילות: 17:30 - 20:30
שלישי שעות פעילות: 16:00 - 19:00
חמישי שעות פעילות: 17:30 - 20:30
שישי שעות פעילות: 14:00 - 16:30
גילאים: 4 פעמיים רוצים להרשם לחוג זה?  לחצו כאן
 
 שעות פעילות:




 
 

מפת עמודי האתר
נשמח לענות לכל שאלה ו\או בקשה.
שם:
היכל הספורט בגין
רחוב מוטה גור 13
חולון.
טלפון :
6520020 -03
פקס  :
6520446 -03
טלפון:
דוא"ל: